10 jaar TEJO Mechelen (+ win een duo ticket voor Burning City)

Dit jaar vieren we 10 jaar TEJO Mechelen en willen we ook jongeren laten deelnemen!

We hebben 30 duo tickets beschikbaar om een jongere + vriend(in) te laten genieten van een schitterende, spetterende voorstelling: Burning City in theater arsenaal op donderdag 20 november 2025 te Mechelen (regisseur Junior Mthombeni, het is een voor- of namiddag voorstelling).

De voorstelling toont hoé jongeren ( via muziek, rap, tekst, dans …) doorheen hun angst kunnen gaan, hun boosheid leren hanteren en zo komen tot krachtige verbinding met anderen en hoop voor hun toekomst. Ze ontdekken terug hun levenskracht en geven zo verder vorm aan hun eigenheid…

Benieuwd naar de vorige voorstellingen of wil je meer info? Klik hier! 

 

Hoe win je als jongere (15 +) een duo-ticket?

Schrijf neer hoé jij je angst, verdriet, boosheid probeert te hanteren. Wat en wie helpt jou hierbij? Stuur deze getuigenis door naar info.mechelen@tejo.be of breng deze binnen in ons TEJO-huis op de Wollemarkt 34 te Mechelen (zie routebeschrijving hierboven)

Vraag desnoods wat steun aan jouw jongerenbegeleider, vertrouwensleerkracht …. Zij kunnen ons ook contacteren voor meer uitleg.

Je getuigenis blijft anoniem, we hebben wel een voornaam en gsm nummer nodig om je te kunnen contacteren om je de duo-tickets te bezorgen.

Gezien de voorstelling op een schooldag valt, schrijven we een afwezigheidsattest voor jou en je mede-deelnemer. Ouders kun je op de hoogte stellen dat je dan een halve dag gewettigd afwezig bent.

 

 

Wil je als jongerenbegeleider, leerlingbegeleider enkele affiches of folders om dit gebeuren kenbaar te maken? Geef een seintje aan info.mechelen@tejo.be

Lees ook

TEJO Mechelen krijgt Prijs voor de Vrijwilliger

TEJO Mechelen is als vrijwilligersorganisatie uitverkozen tot laureaat van de ‘Prijs voor de Vrijwilliger 2020’ in de categorie zorg. Dat is een prijs van de stad Mechelen voor vrijwilligers die zich in het afgelopen jaar als individu of organisatie actief lieten opmerken in Mechelen.

TEJO Antwerpen blaast 15 kaarsjes uit!

Op zaterdag 15 maart vierde het Antwerpse TEJO-huis haar 15e verjaardag met theater, taart en heel wat inspirerende sprekers. Maar liefst 150 personen zakten af naar De Studio om samen met het team van TEJO Antwerpen dit jubileum te vieren. Een TEJO-viering om nooit te vergeten!

10 Jaar TEJO Kempen - Samen maken we er een feest van!

TEJO Kempen bestaat 10 jaar - een mijlpaal om samen te vieren!

Met theater, film, een expo, open huis en een vrijwilligersfeest vieren we een decennium van warme, 
laagdrempelige hulp voor jongeren.
Samen met sterke partners en onze vrijwilligers bouwen we verder aan veerkrachtige verbinding.